Bliv medlem

OBS: Nibe Fjordbadeklub er p.t. lukket for tilgang af nye medlemmer.

Hvis du ønsker at bliver skrevet på venteliste, så skriv venligst til: nibefjordbadeklub@gmail.com

 

Medlemskab er helårligt. Du betaler for et helt år den dag du melder dig ind og bliver automatisk opkrævet igen året efter.

Første gang du melder dig ind skal du oprette en profil via det nedenstående link. Når du har oprettet profilen vil du modtage en e-mail med en adgangskode. Herefter kan du tilmelde dig holdet ved at klikke på linket nedenfor igen.

 

Én nøglebrik er inkluderet i dit årsabonnement (550,- kr.).

 

Nøglebrikken bliver udleveret ved klubbens introprogram, hvilket det er obligatorik at deltage i, for at blive fuldgyldigt medlem. Nøglebrikken er personlig, og må derfor ikke overdrages til andre.

 

Introprogram tager ca. 30 min. og foregår hver den første lørdag i måneden kl. 10.00 nede ved badeklubben i månederne september til maj.

 

HUSK: Tilmelding til næste introprogram efter ovenstående online oprettelse af medlemsskab og betaling af årsabonnement. Tilmelding til introprogram gøres ved at skrive til: nibefjordbadeklub@gmail.com

 

Når de overstående punkter er udført er du medlem af Nibe Fjordbadeklub De Friske Sild. Vær opmærksom på, at der er en lavalder på 15 år.

 

Vi gør opmærksom på, at nøglebrikken er personlig og den må ikke lånes ud til andre. Sker det alligevel, kan nøglebrikken blive inddraget. Ved udmeldelse skal nøglebrikken tilbageleveres til foreningen.

 

Ønsker du at medbringe gæster koster det 50 kr. pr. gæst hver gang – indbetal på MobilePay og skriv “Gæst” efterfulgt af gæstens fornavn. Vi beder naturligvis gæsterne om at respektere, hvis der er fyldt.